Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın ve Gaziantep ili İslahiye İlçe Başkanı Mahmut Sevim - İşçisinden, köylüsüne herkes dertli!

İşçisinden, köylüsüne herkes dertli!

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, Osmaniye çalışmalarından sonra Gaziantep ili İslahiye İlçe Başkanı Mahmut Sevim ile köyleri, mezarları gezip sorunları izleyip, dinledi.

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, Osmaniye çalışmalarından sonra Gaziantep'in İslahiye İlçesini ziyaret etti. Bedri Yalçın, İslahiye İlçe Başkanı Mahmut Sevim ile köyleri, mezarları gezip sorunları dinledi.

Toprak Ağlıyor!

İslahiye İlçe Başkanı Mahmut Sevim, Bedri Yalçın'a şunları söyledi; "Yıllar önceye gitmeye gerek yok. Köylü artık cebine giren paraya bakamıyor. Çünkü toprağa bir şeyler ekerken kara kara düşünüyor. Ekmek, biçmek bedava olmadığı gibi her geçen gün zamlanıyor. Toprak ağlıyor. Ama kimse duymuyor. Bu ülkenin çiftçilere ihtiyacı var. Bu insanlar çiftçililk yaparak birçok ailenin sofrasında, akşam yemeğine misafir oluyor. Çünkü besleyip, büyütüp pazarlarda satılıyor. Artık birileri çiftçileri duymak zorunda" dedi.